Вкусът като култура с Лео Бианки
Във втория ден от "Седмица на бъдещето" насочваме вниманието си към хранатаВъв втория ден от "Седмица на бъдещето" насочваме вниманието си към храната.
По темата "Вкусът като култура" водещата на шоуто "От 10 до 2" Нейа разговаря с шеф Лео Бианки.
Той разкри какво за него е италинската култура като вкус, за любимата храна от неговото детство, за промените в храненето през годините. Също така сподели и мнение за влиянието на социалните медии върху възприята ни за храната и разказа как в неговото семейство се отнасят към мобилните телефони по време на вечеря.
Слушайте цялото интервю в аудиофайла на страницата.
Радио N-JOY
Слушай онлайн
