Вкусът като култура с Лео Бианки
Във втория ден от "Седмица на бъдещето" насочваме вниманието си към хранатаВъв втория ден от "Седмица на бъдещето" насочваме вниманието си към храната.
По темата "Вкусът като култура" водещата на шоуто "От 10 до 2" Нейа разговаря с шеф Лео Бианки.
Той разкри какво за него е италинската култура като вкус, за любимата храна от неговото детство, за промените в храненето през годините. Също така сподели и мнение за влиянието на социалните медии върху възприята ни за храната и разказа как в неговото семейство се отнасят към мобилните телефони по време на вечеря.
Слушайте цялото интервю в аудиофайла на страницата.
Шакира открадна вниманието по време на мача между Аржентина и Австрия
23.06.2026
Маги Джанаварова сподели своята "Лудост" със слушателите на радио N-JOY
23.06.2026
Тейлър Суифт отново е на първа позиция в класацията Billboard Hot 100
23.06.2026
Игри
14.06.2026
Офис настроение със сладолед OREO
14.06.2026
21 години „Форма вита“ – твоята баня!
Радио N-JOY
Слушай онлайн
