Shakira ще издаде нов албум на 22 март
Новият албум на колумбийската звезда ще носи заглавието "Las Mujeres Ya No Lloran"
Shakira обяви, че ще издаде нов албум. Проектът носи заглавието "Las Mujeres Ya No Lloran" и ще излезе на 22 март.
В превод на български името на албума означава „жените вече не плачат“.
“Las Mujeres Ya No Lloran” е първият албум на латино дивата от седем години насам и ще застане под номер дванадесет в кариерата й.
Колекцията е явно свидетелство за устойчивостта и силата на Shakira, а музиката й преобразява дори най-трудните преживявания в скъпоценни моменти.
"Създаването на този албум беше алхимичен процес. Докато пишехме всяка една песен изграждах себе си наново. Докато ги пеех, сълзите ми се превръщаха в диаманти, а уязвимостта ми - в сила.", споделя Shakira.
По време на “Super Bowl” миналата седмица звездата повдигна завесата за новия си проект с кратко видео в Instagram.
Предстоящият албум на Shakira ще включва 16 песни, от които 8 нови , 1 ремикс и 7 абсолютни хита, сред които "TQG" с Karol G, "Te Felicito" с Rauw Alejandro и "Copa Vacía" с Manuel Turizo.
