Rita Ora подгрява лятото с горещо видео
Rita Ora издаде горещ нов сингъл.
„Heat“ излезе в същия ден, в който тя направи участие на Световния фестивал на гордостта във Вашингтон, окръг Колумбия, което поп иконата описва като „перфектния начин да започнеш лятото“.
Ora сподели в изявление: „Обсебена съм от това парче и честно казано, просто исках да се забавлявам с него! То е смело, нахално и изцяло изпълнено със златна, приятна енергия. За мен всичко е свързано с празнуване на свободата, радостта, това да бъдеш безрезервно себе си и да притежаваш това, което си!“
„Heat“ е написана в съавторство с австралийската суперзвезда Troye Sivan и продуцента Peter Thomas. Високоенергийната мелодия ще се появи в концерта на Ora на Summertime Ball на 15 юни.
Радио N-JOY отпразнува 20 години в ефир с незабравима звездна вечер
19.06.2026
One Direction влиза в Love Island
19.06.2026
Елица Наумова – IKA събужда лятото с новия си сингъл
19.06.2026
Игри
14.06.2026
Офис настроение със сладолед OREO
14.06.2026
21 години „Форма вита“ – твоята баня!
08.06.2026
N-JOY Summer с Oasis Resort Lozenets
Радио N-JOY
Слушай онлайн
