Психологът Паола Койчева с коментар по въпроса: Използваме или ни използват технологиите?
Тези дни, в „Седмица на бъдещето“ ви срещаме с вдъхновяващи хора. Днес е ред на тези, които боравят със съвременните технологии.
В шоуто „От 10 до 2“ с Нейа гостува професионалният психолог и HR специалист от bTV Media Group Паола Койчева.
Тя сподели мнение по въпросите: Улесняват ли живота ни технологиите, които навлязоха в ежедневието ни през последните години или по-скоро смарт устройствата ни превземат, какви трикове да използваме, за да балансираме времето си, обръщаме ли внимание на менталното си здраве, какво е HR и има ли разлика в поколенията.
Слушайте интервюто на сайта njoy.bg
Радио N-JOY
Слушай онлайн
