Новият сингъл на RIA вече е факт
„I Don’t Wanna Lose You” e вдъхновяващa съвременна рок изповед
Новият сингъл на RIA е пълен с адреналин.
„I Don’t Wanna Lose You” e вдъхновяващa съвременна рок изповед, писана по време на непрестанните прелитания между София и Лондон, където изпълнителката учи своята магистратура по „Компютърна анимация“.
Видеото пресъздава моменти зад кулисите от репетициите и записите на "Final Four" – група, съставена от близки приятели, изиграли важна роля в живота на RIA.
На китарата е Виктор Колев, на барабаните – Адриан Ибовски, а на баса – Филип Стоянов. Видеото е заснето в София, в легендарното студио „Балкантон“ от звездния режисьорски дует Васил Стефанов – Стефка Николова.
Радио N-JOY
Слушай онлайн
