Какви са причините човек да общува с бившия си партньор?
Психологът Елена Димитрова-Ангелова и Инспектор N-JOY отново обсъдиха интересна тема в новия епизод на "Загубени в превода"
Бившата на партньора ми му е приятелка - нормално ли е това?
Възможно ли е, въпреки че твърди, че обича мен, той да чака удобен момент, за да се събере с нея?
Какви са причините човек да общува с бившата си партньорка?
Това пита разтревожена и объркана слушателка.
Отговорите на психолога Елена Димитрова-Ангелова чуйте в новия епизод на "Загубени в превода".
Ако сте пропуснали рубриката от шоуто на Инспектор N-JOY, можете да чуете записа в аудиофайла на страницата.
Травис Баркър за грешките, зависимостта и пътя към себе си
16.06.2026
МОЛЕЦ стартират лятното си турне след броени дни
16.06.2026
Alex Sampson издаде ново EP
16.06.2026
Игри
14.06.2026
Офис настроение със сладолед OREO
14.06.2026
21 години „Форма вита“ – твоята баня!
08.06.2026
N-JOY Summer с Oasis Resort Lozenets
Радио N-JOY
Слушай онлайн
