Молец издадоха нова песен
Парчето е озаглавено "Стене сърцето ми"
Излезе последната песен от EP-то "Вчера" на група Молец.
Тя носи заглавието "Стене сърцето ми" и излиза с официален видеоклип.
В миниалбума са включени още песните "Ти ли си?" и "Няма значение".
Молец готвят голям концерт в Арена София на 21 ноември.
Радио N-JOY
Слушай онлайн
