Linkin Park пуснаха неиздавана песен
Тракът, озаглавен "Lost", е с вокалите на покойния Честър Бенингтъни е записана по време на сесиите за втория албум на групата Meteora.
Linkin Park споделиха анимационен видеоклип към неиздаваното досега парче - "Lost".
Песента с вокалите на покойния Честър Бенингтън е записана по време на сесиите за втория албум на групата Meteora.
Новаторският втори албум на Linkin Park, беше издаден през март 2003 г. и включваше световните хитове „Somewhere I Belong“, „Faint“, „Numb“, „Breaking The Habit“ и „From The Inside“. Той е продаден в над осем милиона копия в САЩ и е сертифициран като мултиплатинен, платинен или златен в 15 държави.
За да отбележат двадесетата годишнина от това забележително издание, на 7 април Linkin Park ще издадат разширена версия на албума Meteora с включени много бонуси, сред които е и песента "Lost".
Повече четете на сайта www.zrock.bg
Радио N-JOY
Слушай онлайн
