Коя е новата Beabadoobee?
Beabadoobee обяви нов албум и първото си арена турне
„Никога не успях да кажа тези неща на някого“, споделя Beabadoobee за емоциите, вдъхновили новия ѝ музикален проект.
Британско-филипинската изпълнителка обяви нова ера в кариерата си с предстоящия албум „Pylon“, който ще излезе на 19 септември.
Освен новата си музика, певицата подготвя и първото си арена турне във Великобритания, Европа и Северна Америка, което ще отбележи важна стъпка в развитието на кариерата ѝ.
Beabadoobee е позната със своето нежно звучене и песни, посветени на любовта, близостта и болката от разбитото сърце. Именно затова по-тежкото и агресивно звучене на първия сингъл от албума „Sun Has Set“ изненада голяма част от нейните фенове.
„Тази песен има това усещане за инат и тунелно виждане. Все едно казваш: „Мразя те, ще останеш тук и ще чуеш колко много те мразя“, разказва изпълнителката за посланието зад песента.
По думите на Beabadoobee албумът е силно повлиян от грънджа, алтернативния рок и музиката от 90-те години, което прави звученето му значително по-мрачно в сравнение с предишните ѝ проекти.
„Pylon“ ще бъде четвъртият студиен албум на певицата след успешния „This Is How Tomorrow Moves“, който достигна първо място в британската класация. Новият проект включва 14 песни и колаборации с артисти като Хейли Уилямс от Paramore, Чино Морено от Deftones и други представители на алтернативната сцена.
