N-JOY
Радио N-JOY Слушай онлайн Pop-out player
Новини Как ще ни се отразят затъмненията през пролетта?

Как ще ни се отразят затъмненията през пролетта?

Понеделникът е денят, в който идва време за нов епизод на рубриката "Марс и Венера" в шоуто на Инспектор N-JOY
Как ще ни се отразят затъмненията през пролетта?

Понеделникът е денят, в който идва време за нов епизод на рубриката "Марс и Венера" в шоуто на Инспектор N-JOY.

Днес астрологът Деница Красимирова ще ни разкрие какви големи промени ни предстоят тази пролет и за кои от нас животът може тотално да се промени. Тя ще ни запознае и с това как ще ни се отразят затъмненията през пролетта.

В понеделник, на 25 март, сме в пълнолуние по остта Овен - Везни, а следващото ще бъде на 8 април и този период между двете се нарича "коридор между затъмненията".

За периода от следващите две седмици, астрологът препоръчва да не вземаме прибързани и импулсивни решения, независимо от зодията ни.

Чуйте какво може да ви очаква лично вас в аудиофайла на страницата. 

Радио N-JOY - Твоят ден. Твоята музика
Радио N-JOY - Твоят ден. Твоята музика 21:00 - 06:00
Радио N-JOY Слушай онлайн
×