Джесика Симпсън ще снима документален филм за живота си
Филмът ще бъде режисиран от номинирания за награди BAFTA и Грами Джо Пърлман и ще се излъчва по Netflix през 2027 г.
Джесика Симпсън покани камерите обратно в живота си, за да заснеме нов документален филм, който разкрива всичко.
Филмът ще бъде режисиран от номинирания за награди BAFTA и Грами Джо Пърлман и ще се излъчва по Netflix през 2027 г.
Пърлман е документалистът, стоящ зад хитови предавания, включително „Роби Уилямс“, „Луис Капалди: Как се чувствам сега“, „Хари Потър 20-та годишнина: Завръщане в Хогуортс“ и „Моуриньо“ - трисериен документален филм за бившия мениджър на футболния отбор на Челси.
Изминаха повече от 20 години, откакто Симпсън постигна златната награда в риалити шоуто си с „Младоженци: Ник и Джесика“, което описва брака ѝ с певеца на „98 Degrees“ Ник Лейчи и се излъчваше три сезона от 2003 до 2005 г.
През годините оттогава тя е продала над 20 милиона записи по целия свят, стартирала е успешна марка за лицензиране на знаменитости и е написала бестселър мемоар, озаглавен „Отворена книга“.
След като се откъсна от светлината на прожекторите, тя се завърна към записите и изявите миналата година с два миниалбума на Nashville Canyon.
Тя също така гостува в съдебната драма с участието на Ким Кардашиян и Глен Клоузън, „Всичко е честно“.
Симпсън беше омъжена за бившия играч от НФЛ Ерик Джонсън от 2014 г. до раздялата им в началото на 2025 г. Те имат три деца: дъщерите Максуел Дрю и Бърди Мей, и сина Ейс Кнут.
